Вхід в особистий кабінет

Скинути пароль

Скасувати
× Емейл не знайдено
× На Вашу Електронну Пошту відправлено новий пароль

Реєстрація

Скасувати
Цей Емейл вже зареєстрований

Про нас

Багато людей, які займаються спортом, відчувають певний дискомфорт під час занять через незручний одяг. Звичайні речі, які були б цілком зручними в іншій ситуації, заважають виконувати вправи, позбавляють свободи рухів і навіть викликають роздратування. Ми чудово розуміємо, наскільки важливо кожному спортсмену почуватися комфортно під час виконання фізичних вправ.

Навіщо вирушати на виснажливі пошуки потрібного розміру і фасону, коли під рукою є наш інтернет-магазин? Великий вибір тренувальних лосин і спеціальних топів на нашому сайті дає змогу швидко знайти відповідну екіпіровку. Сервіс обладнаний зручною доставкою по Харкову та інших регіонах України. Наші фахівці точно знають, що потрібно для гарного тренування. Широкий асортимент дозволяє вибрати відповідну цінову політику. Список найгарячіших товарів нашого магазину:

  • Спортивні лосини

Лосини – це не вигадка маркетологів, а справді корисна річ. За даними наукових досліджень, обтислий одяг такого типу покращує кровообіг, що істотно підвищує ефективність кожного тренування. Свобода рухів - це найголовніший критерій на користь такої форми одягу. Компресійний одяг приємно підтримує м'язи, дає змогу вільно дихати шкірі. Під час інтенсивного тренування він також знижує ризик можливої травми. Міцний матеріал збереже поверхню лосин в цілісності тривалий час. Вибирайте будь-які колірні оформлення і розміри для занять у залі, фітнесу або йоги. Також в асортименті можна знайти легінси.

купить спортивные лосины харьков

  • Спортивна білизна

Піт і тертя шкіри об одяг часто стають причинами подразнень у найделікатніших місцях. Якісний матеріал спеціальної спортивної білизни не залишає слідів поту, надає вільний доступ повітря та не сковує рухи. Завдяки якості матеріалу ці речі легко прати та сушити. Бюстгальтери тренувального типу дають змогу відчути повну свободу дій, ефективно підтримуючи грудну клітку, тоді як звичайні ліфи можуть обмежувати, тиснути та заважати під час пілатесу чи йоги. Знайти свій розмір - легко, адже топи складаються з еластичного матеріалу, який повторює об'єми тіла. Обирайте найсміливіші кольорові рішення - адже такі речі мають бути максимально яскравими!

спортивный топ купить харьков

Будь-яка жінка хоче радикально змінити свій зовнішній вигляд за допомогою фізичних навантажень. Ми прекрасно розуміємо таке прагнення, створюючи зручний сервіс для будь-якої людини. Назавжди забудьте про будь-який дискомфорт і підберіть комплект сучасного спортивного одягу на нашому сайті. Давайте зробимо будь-яке тренування максимально комфортним разом!